پورو

شرکت پورو با یک آرمان ساده به وجود آمد، تلفیق دنیای مُد و فن آوری در لوازم جانبی. محصولات این شرکت بازتاب دهنده برتری و شگفتی هنر ایتالیایی می باشد که در تعامل با آخرین تکنولوژی های روز دنیا بوده و با هدف حفاظت از وسایل الکترونیکی فعالیت می کند.

آغاز پورو

پورو با یک هدف کاملاً مشخص در شهر مُدنای ایتالیا متولد شد. عرضه لوازم جانبی مرتبط با بازارهای الکترونیکی و برطرف کردن نیاز مصرف‌کنندگان از طریق مطالعه، تولید و توزیع محصولاتی با برترین طراحی و بالاترین استاندارهای تکنولوژیکی.
شرکت با سابقه ی پورو با رعایت کلیه ی قوانین بین ‌المللی در زمینه امنیت شغلی فعالیت می کند. ارتقا و بهبود محصولات در فرآیند ساخت آن‌ ها باعث شده است که این شرکت به عنوان یک برند مرجع در زمینه‌ ی لوازم جانبی، خصوصاً موبایل مطرح شود. بازار مصرف کنندگان، پورو را برندی با توانایی ایجاد نوآوری، ظاهری منحصر به فرد و کیفیت برتر می ‌شناسند. شرکت پورو توانسته با کسب استاندارهای عالی در طراحی و کیفیت، تغییر قابل توجهی در بازار لوازم جانبی موبایل ایجاد کند.

کیفیت

فرآیند کنترل کیفی دقیق و منظم در مسیر تولید محصولات پورو نشان می دهد که کلیه محصولات این شرکت با تمام استاندارهای موجود حتی سخت گیرانه ترین قوانین اروپا در زمینه امنیت و کیفیت هم خوانی دارد.

نوآوری

هر مجموعه براساس نوآوری و انتخاب دقیق محصولات اولیه طراحی می شود. تحقیقات مداوم در زمینه تکنولوژی و بهبود فرآیند ساخت محصولات با هدف کسب بهترین استاندارها در خط تولید، همواره بخش جدا نشدنی شرکت پورو است.

اولویت‌ اول تیم پورو

همواره مشتری ها حرف اول را در معرفی یک برند می زنند. پورو مانند خانواده ای بزرگ سعی درایجاد محیطی خلاق و آرام دارد که در آن هر عضو تیم بتواند خلاقیت خود را بروز دهد و مشتری ها در مرکز این دایره بزرگ قرار می گیرند که همواره بهترین و برترین دستاورد و محصول تلاش گروه را به دست خواهند آورد.

زیر مجموعه پورو

تیم پورو با هدف تولید تخصصی لوازم جانبی، برای پیشبرد اهداف خود زیر مجموعه ای از محصولات را با نام های تجاری مختلف ارائه می کند. از جمله این برند ها انواع قاب طرح دار تلفن همراه با نام تجاری "هپی نس" و انواع کابل و شارژر با نام تجاری " فوجی پاور" است. "هپی نس" و " فوجی پاور" هر دو قسمتی از خانواده بزرگ پورو محسوب می شوند و تمام مشخصات و استاندارد های لازم را به عنوان لوازم جانبی دارا هستند.
شارلوت رایانه نماینده انحصاری پوروی ایتالیا در ایران است و تمام محصولات را با یک تا دو سال گارانتی عرضه می نماید.

محصولات پورو در شارلوت رایانه

تهران - پایین تر از میدان ولیعصر - کوچه فیروزه - مجتمع اداری ولیعصر - برج جنوبی - طبقه 6 - واحد 82
تلفن 02188803970
ایمیل info@sharloot.com

برای دریافت خبرنامه و اطلاع از فروش ویژه محصولات شارلوت رایانه ایمیل خود را وارد نمایید .