پاور اسکین

شرکت پاوراسکین با سابقه‌ ای بیست ساله همواره در حال خلق محصولات الکترونیکی جدید براساس نیاز روز دنیا می‌ باشد. هدف این شرکت تولید شارژرهای همراه بسیار ظریف و مطابق با مد روز با کاربری و حمل آسان می باشد. در واقع با استفاده از محصولات این شرکت شما می توانید بدون نگرانی از اتمام شارژ باتری دستگاه تان به کار، بازی، حرکت، مکالمه، وب گردی، ارسال پیام و ... در هر زمان و هر مکان ادامه دهید. شرکت پاوراسکین همواره سعی در جلب رضایت مشتریان از طریق تولید محصولاتی با بهترین کیفیت و طراحی دارد. این شرکت معتقد است که هیچ کس نباید نگران اتمام شارژ لوازم الکتریکی همراه خود مانند تلفن همراه و تبلت باشد، از این رو شارژرهای همراهی که از نظر تکنیکی و عملکرد بسیار پیشرفته هستند و به راحتی در کیف و جیب جای می گیرند را تولید کرده است.
هدف پاوراسکین از تولید شارژ همراه فراتر رفته است و به دنیای حفاظت از لوازم الکتریکی نیز وارد شده است. در واقع طراحی هوشمندانه قاب شارژرهای این شرکت به گونه‌ ای است که مانند یک پوسته دوم برای تلفن همراه عمل می کند و علاوه بر شارژ آن بالاترین درجه ایمنی را نیز برای محافظت از تلفن همراه فراهم می کند.

در شرکت پاوراسکین امنیت و کیفیت با استفاده از تکنولوژی برای جلوگیری از اتلاف انرژی و گرما جزء اولویت های اصلی است. تجربه 20 ساله شرکت پاوراسکین در خلق محصولات متنوع به همراه در اختیار داشتن پیشرفته ترین تکنولوژی ها، آن را به تولیدکننده محصولات برخی از بزرگترین برندهای دنیا نیز تبدیل کرده است.

Stick - N- Go Power

اختراع ثبت شده پاوراسکین- تکنولوژی پایه های مکشی با چسبندگی فوق العاده بالا و ایمن- که منجر به طراحی شارژرهای همراهی شده که همیشه و در هر جایی امکان استفاده از آن ها به راحتی فراهم است. استندهای موبایل پاپن به راحتی به سطح صاف تلفن همراه یا قاب آن متصل می شوند و براحتی نیز از آن جدا می گردند و امکان استفاده از تلفن همراه و یا تبلت را در حتی در حالت شارژ نیز فراهم می نمایند.

شارلوت رایانه نماینده انحصاری انواع شارژرهای پاوراسکین در ایران است و تمام محصولات را با یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می نماید.

گروه کالایی انواع شارژر های پاور اسکین در شارلوت رایانه

تهران - پایین تر از میدان ولیعصر - کوچه فیروزه - مجتمع اداری ولیعصر - برج جنوبی - طبقه 6 - واحد 82
تلفن 02188803970
ایمیل info@sharloot.com

برای دریافت خبرنامه و اطلاع از فروش ویژه محصولات شارلوت رایانه ایمیل خود را وارد نمایید .