سابقه آغاز به کار پایه گذاران شرکت به سال 1382 برمیگردد که تجربه ای برگرفته از فراز و فرودهای صنفی و اقتصادی کشور در آن نهفته است .
در سال 1389 شرکت شارلوت رایانه بنا نهاده شد وبا کمک کارکنان حرفه ای،متعهد و مجرب و ارتباط نزدیک با تامین کنندگانی که در طی سالهای متوالی همکاری با آنها اهداف مشترکی ایجاد گردیده بود شروع به توزیع قطعات کامپیوتر در سطح کشور نمود که از موفقترین تجارب کسب سهم بزرگی از بازار کارت گرفیک درکشور بابرندهای اینوتری دی – پاور کالر- سافایر در سال های 90و91 بود .
با هدف ایجاد نظم ومدیریت تحت استاندارهای معین و همچنین کمک به ارزیابی صحیح شرکت توسط تامین کنندگان خارجی در شرایط تحریم اقتصادی گواهینامه ایزو9001:2008 درسیستم مدیریت کیفیت ازسی سی پی ال نروژ اخذ نمود و استقرار سیستم ایزو منجر به این شد تا با فعالیتهای قبلی به عنوان نماینده انحصاری تبلت پوینت او ویو شارلوت رایانه جزو اولین شرکتها یی باشد که تبلت با سطح کاربری متوسط را به بازار عرضه و پشتیبانی نماید .
با توجه به اینکه پیشرفت تکنولوژی همواره همراه با بوجود آمدن محصولات جدید جهت بهره گیری از آن است، با بررسی دقیق وبهره گیری از تجربه و هوشمندی و به جهت فراهم آوردن بستري مناسب براي رشد و ارتقا سطح علمي و كيفي زندگي كاربران ايراني، شارلوت رایانه اقدام به اخذ نمایندگی انرجایزر، فیلیپس و... همچنین عرضه لوازم جانبی مورد استفاده در کشورهای توسعه یافته در ایران کرده است. این شرکت با هدف اینکه به یکی از تاثیرگذارترین شرکتها در این حوزه تبدل شود در حال ادامه مسیر و عرضه بیش از 14 گروه کالایی از معتبرترین برندهای مطرح جهانی با بیش از پانصد کالای متنوع برای نوت بوک، تبلت، موبایل و دوربین عکاسی می باشد .
شارلوت رایانه با بهره گیری از دانش و اطلاعات به روز نسبت به موقعیت صنعت آی تی در سطح بین المللی و منطقه، اقدام به اخذ مجوز فروش و خدمات پس ار فروش محصولات کامپیوتری از تولید کنندگان مطرح در سطح بین الملل نمود .
علاوه بر عرضه به شبکه فروش در بازار، شارلوت رایانه یکی از تامین کننده های اصلی کالاهای مصرفی کارکنان محترم سازمانها و ادارات بزرگ و معتبر در زمینه کالاهای آی تی در کشور نیز می باشد .

تهران - پایین تر از میدان ولیعصر - کوچه فیروزه - مجتمع اداری ولیعصر - برج جنوبی - طبقه 6 - واحد 82
تلفن 02188803970
ایمیل info@sharloot.com

برای دریافت خبرنامه و اطلاع از فروش ویژه محصولات شارلوت رایانه ایمیل خود را وارد نمایید .